Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці всі школи закрили на карантин

У Кременчуці всі школи закрили на карантин

Відповідне  рішення прийняли 3 січня на засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії, яке проходило у виконкомі Кременчуцької міської ради.

За інформацією головного епідеміолога Кременчука Лариси Коровіної  та керівника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, рівень захворюваності у Кременчуці хоча і не досягає епідпорового показника, проте, поступово підвищується. Збільшується і кількість дітей, які не відвідують навчальні заклади у зв’язку із хворобою, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Очільник департаменту освіти Геннадій Москалик зазначив, що станом на 3 лютого 2020 року у кременчуцьких школах через хворобу на карантин закрито 9 класів. Тож, на його думку, щоб перервати ланцюг захворюваності  доцільно вводити більш широкі карантинні заходи, такі як тимчасове припинення навчального процесу у всіх школах міста. Кременчуцькі медики також  стверджують, що введений у загальноосвітніх закладах міста карантин, має знизити епідеміологічну напругу в організованих дитячих колективах.

Тож членами надзвичайної протиепідемічної комісії було прийнято рішення про впровадження з 5 по 14 лютого карантинних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.  Щодо дитячих садочків, то вони працюватимуть, але вихователі та адміністрація звертатимуться до батьків з проханням, якщо у них є можливість, залишати дітей вдома на період введення карантинних заходів. На період карантину не працюватимуть і позашкільні навчальні заклади міста.

Нагадаємо, на карантин закрили школи Миргорода, Пирятина, Гадяча, окремі класи Полтави.

Читайте також: У 14-ти районах Полтавщини школи закриті на карантин

 

 

ФОТО: freepik

Система Orphus Поделиться на fb