Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Молодята Полтавщини відзначають День закоханих весільними церемоніями

Молодята Полтавщини відзначають День закоханих весільними церемоніями

Починаючи з самого ранку і до пізньої ночі День закоханих насичений ніжними почуттями та щирими емоціями. У цей час хлопці та дівчата, чоловіки й жінки та навіть бабусі й дідусі роблять сміливі вчинки, відкрито говорячи про свою любов. Допомагають закоханим зробити цей день незабутнім сучасні сервіси Міністерства юстиції.

«Сьогодні по всій країні масштабно проходить акція «Кохання поза часом». Охочі не тільки можуть подати заяву на одруження, а й взяти шлюб, скориставшись послугою «Шлюб за добу», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). – На Полтавщині до заходу вже долучилися 54 пар, з них 5 – обрали скорочену процедуру одруження».


Очільниця також додала, що 19 закоханих пар в цей знаковий день подали заяву на реєстрацію шлюбу та вже незабаром скажуть один одному омріяне «Так».

Нехай поєднані у День закоханих долі пройдуть подружнє життя у мирі та злагоді, а дві зірки, що злилися на небі в єдину цілу, завжди освітлюють їм стежину сімейного життя.

 

Система Orphus