Полтавець став рекордсменом світу на чемпіонаті України

Олег Федорко встановив черговий рекорд.

Як повідомляє спортивний сайт “Чемпіон” з посиланням на “Коло”, 8-9 лютого у Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів, на якому Олег Федорко подолав бар’єр висотою 173 сантиметри, встановивши таким чином новий світовий рекорд.

Додамо, у грудня минулого року полтавець став кращим під час турніру на Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні у стрибках у висоту.

Нагадаємо, у 2017 році Олег Федорко став чемпіоном світу в приміщенні серед ветеранів, а також встановив світовий рекорд в приміщенні зі стрибків у висоту у віковій категорії 60+.

У 2018 році він вже двічі поліпшив свій рекорд: спочатку в січні переміг на відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів (1,76 м), а потім виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи в приміщенні серед ветеранів (1,78 м ), який проходить в Мадриді.