Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині клієнтів служби зайнятості запрошують на військову службу за контрактом

На Полтавщині клієнтів служби зайнятості запрошують на військову службу за контрактом

У конференц-залі Полтавського обласного центру зайнятості зібрали вмотивованих безробітних громадян – чоловіків, які перебувають на обліку у Полтавській міськрайонній філїї та цікавляться військовою службою за контрактом.

Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для них провели представники військових частин: 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, прапорщик Олександр Задригун (м. Житомир) та представник рекрутингової групи 81 аеромобільної бригади 5 батальйонної тактичної групи десантно-штурмових військ ЗСУ, молодший сержант Андрій Лялін (м. Полтава).

Про це повідомили в Полтавському обласному центрі зайнятості.

Відкрив зустріч начальник відділу профорієнтації Полтавського обласного центру зайнятості Микола Окара.

Учасники заходу – 20 молодих людей – подивилися відеоролик про навчання і тренування десантників, почули інформацію щодо вакансій, особливостей служби, умов проживання, речового та грошового забезпечення, соціального захисту військовослужбовців за контрактом. Гості наголосили на можливості отримання компенсації за піднайом житла, на вислузі років, додатковому преміюванні за виконання завдань, зокрема в зоні ООС.

Військовослужбовці за контрактом, які не мають житла, стають на житловий облік в у військових частинах для отримання квартири. При переведенні в інші підрозділи житлова черга зберігається.

Десантники беруть участь у міжнародних навчаннях за кордоном, у перспективі можливі миротворчі місії за умови володіння англійською мовою, поінформували представники роботодавців.

На даний час частинам потрібні механіки-водії, командири відділень, стрільці, а також механіки, слюсарі і кухарі – в тилові частини.

Вік кандидатів на службу за контрактом – від 18 до 40 років.

Серед інших вимог – повна загальна середня освіта, гарна фізична підготовка, добре здоров’я, стійкий морально-психологічний стан.

Слухачів цікавили умови укладення та термін контракту, зокрема для тих, хто вже служив в армії, питання забезпечення житлом тощо.

Учасники заходу отримали контактні дані представників частин, заповнили анкети. Ті, хто зацікавився пропозиціями, підходили для особистого спілкування.

Більш детально про працевлаштування на службу за контрактом бажаючі служити в ЗСУ можуть дізнатися у філіях обласного центру зайнятості та військових комісаріатах області.

фото Полтавський обласний центр зайнятості

Система Orphus