Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Гурт Go-A представлятиме Україну на Євробаченні: що про них відомо

22 лютого відбувся фінал Національного відбору на Євробачення-2020, де визначили, хто представлятиме Україну на мінжнароднму пісенному конкурсу цьогоріч у Нідерландах.

Максимальну кількість балів і від суддів, і від глядачів – по 6 балів – отримав гурт Go-A.

Виступ Go-A у фіналі Нацвідбору Євробачення

Що відомо про гурт

Gо-A — український гурт, що поєднує у своїй творчості танцювальний біт, африканські барабани й етнічний фольк. Музичний драйв у стилі електронного звучання і народного вокалу відрізняє його від інших гуртів. Це і стало основною ідеєю створення проєкту в 2011 році. 

Наприкінці 2012-го року вийшла перша пісня під назвою «Коляда».

Свою популярність «Gо-A» отримав після виходу синглу «Веснянка», який здобув перемогу в конкурсі «The Best Track in Ukraine». Трек потрапив у ротацію головної танцювальної хвилі України — «KissFM» в хіт-параді «10Danсe», де протримався 4 місяці, з яких 6 тижнів займав 1 місце.

За період свого існування «Gо-A» виступав на масштабних фестивалях, серед яких: «Джаз Коктебель», «Белые ночи», «Країна мрій», «Гогольфест». Також колектив встиг представити свою музику в Ізраїлі, Польщі та Білорусі.

Назва «Gо-A» означає повернення до витоків. Адже в перекладі з англійської «go» — йти, а буква «А» являє собою давньогрецьку букву «Альфа», тобто першопричину всього світу, пише СТБ

Нагадаємо,  у 2019 році Україна не брала участь у Євробаченні через розбіжності переможця Нацвідбору MARUV із Суспільним мовником. Після цього інші фіналісти Нацвідбору – Freedom Jazz та KAZKA – відмовились від участі.

Євробачення-2020 триватиме з 12 по 16 травня у Роттердамі. Перший півфінал відбудеться 12 травня, другий півфінал – 14 травня, фінал – 16 травня. 

 

 

 

ФОТО: Суспільне мовлення

Система Orphus