Ви тут:
Спорт Суспільство 

Без Полтави: перед Євро-2020 українська футбольна збірна проведе три спаринги

Без Полтави: перед Євро-2020 українська футбольна збірна проведе три спаринги

Команда Андрія Шевченка планує провести три товариські матчі в рамках підготовки до Євро-2020 у трьох різних містах України.

Як повідомляє УАФ, про це президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

За словами керівника УАФ, він пропонує Виконкому асоціації підтримати пропозицію визначити місцями проведення матчів: 26 травня зі збірною Кіпру місто Харків (раніше планувалася Полтава), 2 червня з Північною Ірландією, переговори з якою зараз в активній стадії, — Київ, а 7 червня з Ізраїлем — Львів. Ця пропозиція вже погоджена з головним тренером національної збірної України Андрієм Шевченком.

«Ці три матчі відбудуться на Сході, в Центрі та на Заході України, — зауважив Андрій Павелко. — Отже, уболівальники з усіх регіонів матимуть можливість зарядити своїми емоціями головну команду напередодні вирішального турніру. І взагалі, це символічно, адже футбол останнім часом — це те, що об’єднує нашу країну й дарує позитивні емоції мільйонам уболівальників».

Додамо, що в рамках підготовки до Євро-2020 збірна України проведе ще дві товариські зустрічі в березні. 27-го числа в Сен-Дені наша команда зіграє проти чинних чемпіонів світу французів, а 31 березня в Хожуві команда Андрія Шевченка зустрінеться з Польщею.

Фото – УАФ.

Система Orphus