Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці знизили тарифи на тепло та гарячу воду

У Кременчуці знизили тарифи на тепло та гарячу воду

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради 17 січня 2020 року прийняв рішення «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів».

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Відповідно до цього рішення тариф на теплову енергію від джерела постачання Кременчуцька ТЕЦ буде знижено для населення майже на 6%, а на гарячу воду на близько 17,6 %. Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» нові тарифи ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» почнуть застосовуватися після того, як мешканці багатоповерхових будинків визначаться з моделлю договірних відносин і укладуть договори на нові послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Під час обговорення даного питання міський голова Віталій Малецький наголосив, що будинки, обладнані приладами обліку тепла платитимуть менше. Необхідно продовжити встановлювати теплові лічильники у багатоповерхових будинках, – підкреслив керівник міста.

Система Orphus