Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавських підприємців для юридичних консультацій запрошують до новоствореного Центру захисту бізнесу та інвестицій

Полтавських підприємців для юридичних консультацій запрошують до новоствореного Центру захисту бізнесу та інвестицій

У Полтаві невдовзі відкриють Центр захисту бізнесу та інвестицій, який створили для зменшення ризиків, з якими зіштовхується передовсім малий і середній бізнес, та збільшення інвестиційного потенціалу міста.

Про це на пресконференції в ОКІА «Новини Полтавщини» розповіли народний депутат України Дмитро Нальотов та директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Лемешко.

Проект буде спрямований на підтримку бізнесу. Під час передвиборчої кампанії ми поставили пріоритетним спілкування з людьми. Таким чином, ми отримали достатньо широкий зворотній зв’язок щодо різних проблем. Питання захисту бізнесу підіймалось дуже часто, так само, як і надходження у місто інвестицій. Останнім часом Верховна Рада прийняла кілька законів стосовно детінізації бізнесу, реєстраторів розрахункових операцій. Створення такого Центру на часі. Тим паче, що правоохоронці можуть трактувати ці тенденції по-своєму. Тому ми маємо захищати бізнес”, – сказав Дмитро Нальотов.

Центр захисту бізнесу та інвестицій знаходиться у приймальні народного депутата за адресою: вул. Сковороди, 2в. Працює з понеділка по п’ятницю з 10-ї до 18-ї години. У Центрі постійно знаходиться юрист, який приймає звернення й опрацьовує їх. Після цього фахівці вирішуватимуть, як належно реагувати та куди направляти звернення. Юридичний напрям Центру захисту бізнесу куруватиме директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Лемешко.

«Ця ініціатива на сьогоднішні досить актуальна. Вона спрямована на малий і середній бізнес, який в умовах реформування законодавства і правоохоронної системи потребує правової підтримки. Мова йде про легальний бізнес. Цей Центр має на меті протидію протиправного впливу з боку окремих правоохоронних органів. Правоохоронна система нашого регіону спрацьовує належним чином. Щодо ініціатив з боку Президента — нелегальні АЗС, наркозлочини — наш правоохоронний блок демонструє адекватну роботу. В той час є нарікання на певних представників правоохоронних органів, особливо на рівні малого і середнього бізнесу. Потрібно акцентувати увагу на тому, що підприємець в сучасних кризових умовах несе не лише економічну, а й соціальну функцію — робочі місця, податки. Тому така підтримка легальних форм бізнесу, які мають певний утиск з правоохоронного блоку, є цікавою ініціативою. У деяких регіонах подібні проекти були успішно реалізовані», – зазначив Олександр Лемешко.

Центр захисту бізнесу та інвестицій запрацює 27 січня. Для підприємців юридичні консультації  будуть безкоштовними. Телефон Центру: +38095 054 82 92.

Система Orphus Поделиться на fb