Ви тут:

Заступником голови Полтавської ОДА став Євген Греков

Заступником голови Полтавської ОДА став Євген Греков

Кабінет міністрів України погодив призначення нових голів РДА у Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській областях тощо. Про це повідомив у Фейсбуці народний депутат Олексій Гончаренко.

Зокрема, він повідомив, що у Житомирській області Кондратюк Віктор Андрійович став головою Брусилівської РДА. У Закарпатській області Лесів Олег Ростиславович став головою Міжгірської РДА.

Заступником голови Житомирської ОДА став Градівський Віктор Миколайович. Заступником голови Полтавської ОДА став Греков Євген Анатолійович. Заступником голови Черкаської ОДА став Безщасний Юрій Михайлович, а першим заступником голови — Швець В’ячеслав Павлович.

Згідно з декларацією, Євген Греков зареєстрований у Кременчуці, а фактично проживає у Полтаві. Працював суддею у Полтавському апеляційному суді. Він – суддя суду загальної юрисдикції та суддя Конституційного Суду України. Також є членом  ГО Всеукраїнська громадська організація “Асоціація правників України”та ГО ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЮРИДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО. У власності Євгена Грекова є житловий будинок та земельна ділянку у Кременчуці, а також квартира в Полтаві. Він одружений, має двох синів.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb