Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У 2020 році на потреби полтавців з орфанними захворюваннями з міського бюджету планують виділити більше 3 млн грн

У 2020 році на потреби полтавців з орфанними захворюваннями з міського бюджету планують виділити більше 3 млн грн

У 2020 році з міського бюджету планують виділити 3 млн 359 тисяч гривень на забезпечення потреб полтавців з орфанними захворюваннями.

Відповідне рішення депутати ухвалили учора, 20 грудня, на засіданні позачергової двадцять дев’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, повідомляють у міській раді.

За словами секретаря міськради Олександра Шамоти, вперше в історії міста на лікування-харчування хворих на орфанні захворювання вдалося закласти суму, яка повністю покриє потребу у терапії, відновленні та підтримці людей з такими захворюваннями. Минулоріч на ці потреби було закладено всього 500 000 гривень.

Зокрема, у наступному році планують виділити 9780,7 тисяч гривень на забезпечення хворих пільговими медикаментами та 10156,6 тис. грн на придбання продуктів харчування. Це на 96% відсотків більше показника 2019 року. Зростання вказаних видатків майже у 2 рази пояснюється збільшенням видатків на лікувальне харчування осіб з орфанними захворюваннями, які потребують дороговартісного лікування, такими як муковісцидоз, фенілкетонурія, бульозний епідермоліз.

Система Orphus