Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Театральній площі Полтави засяяла головна новорічна ялинка

Вже традиційно 19 грудня у День Святого Миколая у Полтаві на площі біля театру ім. Миколи Гоголя відбулося традиційне відкриття головної новорічної ялинки міста.

На початку розважальної програми натовп полтавців розігрівав запальними виступами колектив «Живі барабани». Опісля на сцені з’явились ведучі, до яких згодом приєднався Святий Миколай, він привітав полтавців з початком новорічно-різдвяних свят і розпочав святкову церемонію запалення вогнів головної ялинки міста.

Також на вулиці Соборності – від ЦУМу і до Театральної площі – працює новорічний ярмарок. Тут можна придбати солодощі, подарунки з крафтовою продукцією,  новорічні листівки та сувеніри, ароматні глінтвейни, каву, глазуровані пряники та інше.

З 19 грудня щовечора сятимуть і новорічні прикраси у Корпусному парку Полтави.

Нагадаємо, що монтувати ялинку почали 1 грудня. Як повідомили в КП “Декоративні культури”, цьогоріч суттєво не оновлювали дизайн ялинки, лише частково оновили штучну хвою на суму 50 тисяч гривень.

Директор КАТП-1628 Тарас Бойко на відкритті ялинки роздавав дітям екосумки з інформацією, як зробити так, щоб у місті стало чистіше.

 

 

 

Система Orphus