Ви тут:
Анонс Відео Полтавщина Суспільство 

”Антитіла” оголосили тур 2020: гурт приїде і на Полтавщину

”Антитіла” оголосили тур 2020: гурт приїде і на Полтавщину

Гурт Антитіла оголосили тур Україною у 2020 році.

”Від Заходу до Сходу, від театрів до стадіонів, від районних містечок до міст мільйонників. На майданчиках країни гурт представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких «ТДМЕ», «Вірила», «Лови момент» та попередніх платівок: «Все красиво», «Люди як кораблі», «БудуВуду» та інші”, – йдеться у повідомленні на сторінці гурту у Фейсбук.

У якості доповнення – атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук світового рівня. Бо саме ”Антитіла” на своїх концертах вперше в Україні представили найкраще сценічне обладнання, що у 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна стадіонна сцена у формі напівкола та вагою 68 тонн буде адаптована під всі турові концертні площадки, щоб прихильники у кожному місті змогли зануритись у музичний світ Антитіла, відчути на повну їх енергію та стати частиною live-шоу «Hello».

”Антитіла” приїдуть і на Полтавщину зокрема у Кременчук. Концерт там відбудеться 26 березня. Вартість квитків коливаються від 220 грн до 550 грн. Їх можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, 15 червня цього року ”Антитіла” відіграли великий стадіонний концерт у Полтаві. Тоді запрошеними зірковими гостями були запрошені гурт ”СHEMIA” та MELOVIN.

Система Orphus