Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують запустити новий тролейбусний маршрут

4 вересня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради до міської тролейбусної мережі були внесені зміни. Відтепер вона буде збільшена на один маршрут «1+». Пролягатиме цей тролейбусний маршрут від Річкового вокзалу до кварталу 304. Курсуватиме ним новий електротранспорт із автономним ходом. Від’єднання тролейбусу від контактної мережі буде проходити від зупинки громадського транспорту «Колісний завод» до зупинки громадського транспорту «Квартал 304».

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, для того, аби створити рівні можливості для користування комунальним пасажирським транспортом для жителів віддаленого мікрорайону кварталу 304, було вирішено провести реконструкцію в ньому проїжджої частини та продовжити до нього тролейбусне сполучення.

Як повідомляють у Кременчуцькій міській раді, наразі на цьому об’єкті дорожнього господарства міста завершені ремонтні роботи, приведені у відповідність радіуси поворотів і облаштовано розворот для електротранспорту, встановлені дорожні знаки тощо. Запрацювати новий тролейбусний маршрут «1+» має до Дня міста.  

Після запуску нового тролейбусного маршруту «1+» у жителів віддаленого мікрорайону Кременчука з’явиться  можливість користуватися комунальним транспортом, вартість проїзду в якому є набагато дешевшою, ніж у приватних маршрутних таксі.  

Нагадаємо, минулого року Кременчуцьке тролейбусне управління оновило свій автопарк 40 новими одиницями електротранспорту з автономним ходом, що були придбані за кошти ЄБРР.  Відповідно до технічних особливостей такі тролейбуси пристосовані для роботи на маршрутах, де не прокладені тролейбусні лінії.

Система Orphus