Ви тут:
Відео Суспільство 

Найочікуваніші кінопрем’єри восени 2019 року

Восени 2019 року на екрани кінотеатрів вийдуть кілька найочікуваніших українських фільмів.

“Заборонений”

Прем’єра: 5 вересня

Сюжет: Картина розповідає про останні роки життя поета Василя Стуса, його боротьбу з системою та спроби опублікувати свою останню збірку віршів, яку він намагався передати з тюрми на волю. Режисер фільму Роман Бровко, автори сценарію – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов. Продюсер фільму – Артем Денисов. У головних ролях: Дмитро Ярошенко, Олег Масленніков, Євгенія Гладій, Віталій Салій, Карина Шереверова, Діана Розовлян.

“Фокстер і Макс”

Прем’єра: 19 вересня

Сюжет: Сімейне пригодницьке фентезі розпjвідає про  дружбу самотнього школяра Макса і нанопса із суперможливостями, який з’явився з настінного малюнка хлопця. За ними обома полює небезпечний злочинець, який хоче оволодіти цією технологією. Режисер Анатолій Матешко, в ролях: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освєчінскі, Максим Самчик, Роман Халаїмов, Дар’я Полуніна, Макс Родіонов, Влад Мамчур, Анастасія Матешко.

“Захар Беркут”

Прем’єра: 10 жовтня

Сюжет: Стрічка за мотивами однойменної повісті Івана Франка розповідає про події 1241 року: монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі місцеві мисливці брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. 

“Гарет Джонс”

Прем’єра: 28 листопада

Сюжет: Фільм спільного виробництва України та Польщі, польської режисерки Агнешки Голланд. У головних ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Яків Ткаченко та Олег Драч. У 1933 році валлійський журналіст та радник британського прем’єр-міністра Гарет Джонс шукає наступну велику історію та приїжджає до Москви, щоб взяти інтерв’ю у Сталіна, де знайомиться з Адою Брукс, яка розповідає йому про “радянську утопію”. Журналіст всепереч смертельним погрозам спецслужб СРСР, розпочинає власне розслідування, та розкриває правду про найбільшу трагедію українського народу – Голодомор, пише 032.ua

“Тільки диво”

Прем’єра: 19 грудня

Сюжет: Історія юнака Северина та його сестри Аніки, які задля порятунку хворого батька, долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Події фільму розгортаються в переддень свята Миколая. Під дією різдвяного дива головні герої не лише долають труднощі, а й знаходять справжнє кохання та будують міцну дружбу. Режисер і сценарист Олена Каретник, продюсери Сергій Машевський, Леонід Гудков, Олена Каретник, у головних ролях Георгій Ярмоленко, Марія Тараненко, Анжеліка Савченко, Євген Нищук, Марія Герасименко, В’ячеслав Хостікоєв та інші.

“Скажене весілля 2”

Прем’єра: 25 грудня

Сюжет: Минув рік, відколи молодша дочка вбралася у весільну сукню. Емоції вщухли, і темпераментний батько тільки-но дихнув на повні груди, як.. старша донька приводить у дім неочікуваного зятя, та ще й якого! А отже, на нас чекає ще одне скажене весілля. І щоб пережити його, Василю доведеться акумулювати всі свої сили і задіяти приховані резерви.  Режисер Влад Дикий, продюсер Юрій Горбунов.