Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук відвідує делегація з Литовської Республіки

Напередодні Дня міста у Кременчуці проходить ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: Створюємо майбутнє разом», участь у якому бере офіційна делегація з Литовської Республіки на чолі із Послом із особливих доручень МЗС Литовської Республіки Гвідасом Кєрушаускасом. До складу делегації також входять мер міста-побратима Алітус Неріюс Цесюліс, президент Вільнюської торгової, ремісничої і промислової палати, депутат міської ради м. Алітус Сігітас Леонавічус, депутат міської ради м. Алітус Едміндас Чечета, директор туристичного інформаційного центру міста Паланга.

Сьогодні міський голова Кременчука Віталій Малецький зустрівся з членами литовської делегації. Керівник міста зазначив, що завдяки дружнім відносинам з Литовської Республікою, містом-побратимом Алітусом, а також вагомій допомозі, яку надає Кременчуку Посол із особливих доручень МЗС Литовської Республіки Гвідас Кєрушаускас, місто не тільки переймає досвід своїх європейських друзів, а багато чого з побаченого вже втілює в життя, зокрема проект реформування позашкільної освіти, зміни у системі харчування у лікувальних закладах та інші, зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Віталій Малецький розповів друзям з Литви про Кременчук, його історію, промисловий і культурний потенціал та підкреслив, що для нашого міста дійсно дуже важливий розвиток дружніх, побратимських відносин з Алітусом. Він подякував новообраному меру міста-побратима Неріюсу Цесюлісу, за те, що він знайшов можливість приїхати до Кременчука з офіційним візитом і висловив сподівання, що цей візит не тільки допоможе йому ближче познайомитися з містом, а й сприятиме подальшому розвитку побратимських відносин між нашими містами. Неріюс Цесюліс, в свою чергу, зазначив, що така співпраця буде корисною і для Кременчука, і для Алітуса.

Посол із особливих доручень МЗС Литовської Республіки Гвідас Кєрушаускас відзначив, що Литовська Республіка зацікавлена в налагодженні відносин з Україною не тільки на культурному, а економічному рівні. Побратимські ж відносини між Кременчуком та Алітусом – є прикладом такої співпраці між Литвою і Україною. Кременчук є одним із потенційних центрів для литовських інвесторів.

Завершилася зустріч традиційним обміном сувенірами та спільним фото на пам’ять.