Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

«Ворскла» зазнала другої поспіль поразки у сезоні

Команда Віталія Косовського мала декілька моментів для відкриття рахунку, однак у підсумку все ж таки поступилася «Десні».

Після домашньої поразки від «Зорі» тиждень тому полтавці відправилися до Чернігова з однією метою – перемогти. Однак рахунок у матчі відкрити вдалося господарям поля — м’яч був адресований на хід Владиславу Калитвинцеву і той, добігши по правому флангу до кута штрафного майданчика, лівою ногою закрутив м’яч у дальній кут. Кіпер «зелено-білих» Олександр Ткаченко виручити своїх партнерів не зумів – 0:1.

На останніх секундах зустрічі «Ворскла» мала зрівнювати рахунок, однак Євгеній Мартиненко влучив у поперечину.

Ще один гольовий момент клуб з Полтави створив на 75-й хвилині. Пішла передача на дальню стійку, де у цей час знаходився капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков. Той спершу пробив головою – Євген Паст відбив м’яч, а через секунду другий удар Чеснакова голкіпер господарів поля також парирував.

А вже через декілька хвилини полтавці вдруге пропустили. Цього разу грубо помилився капітан «Ворскли». Чеснаков спробував віддати м’яч назад воротарю, але послизнувся та впав. М’яч перехопив Картушов та зробив передачу в центр на Олександра Філіппова. І той, стоячи спиною до воріт, приловчився та пробив точно в ціль – 0:2.