Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Сергіївській ОТГ запрацювала сироварня

У Сергіївській об’єднаній територіальній громаді відсьогодні запрацювала сироварня.  Разом з цим відкривається молокоприймальний пункт кооперативу “Ягоди Сергіївки”.

У громаді звертаються до виробників молока вступати до кооперативу “Ягоди Сергіївки” та взяти участь у реалізації програми розвитку та підтримки сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу на 2019-2021 роки, йдеться на сторінці Сергіївської ОТГ у Фейсбук.

“Сергіївська сироварня” закуповуватиме якісне молоко для виробництва сирів по ціні не менше 10 грн за літр. Нагадаємо, місцевий підприємець Володимир Опришко раніше розповідав, що у сироварні виготовлятимуть натуральний твердий сир екстра класу.

В першу чергу пропонуюємо співпрацю тим господарствам, які готові збільшити поголів`я корів не менше 5-ти, що дозволить отримувати прибуток, порівняний із заробітками в Польщі (за умови виробництва якісного молока, що буде закуповуватися “Сергіївською сироварнею” по ціні не менше 10 грн. за літр)”, – йдеться у повідомленні.

Кооператив “Ягоди Сергіївки” готовий допомогти у придбанні високоудійних корів, доїльних апаратів, навчанні, виділенні земельних ділянок. Також за умови виробництва якісної молочної продукції “Сергіївською сироварнею” та наявністю відповідних сертифікатів готовий розглянути можливість закупівлі сирів для харчування дітей у навчальних закладах Сергіївської ОТГ.

Напередодні Володимир Опришко на своїй сторінці у Фейсбук показав обладнання для сироварні.

Читайте також: У Сергіївці на Полтавщині печуть хліб, який є кращим за норми ДСТУ

поширити новину: