Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

«Тут почав формуватись мій характер»: у Полтаві відбувся творчий вечір Ади Роговцевої

7 червня у Полтавському міському будинку культури у рамках проведення II Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN POLTAVA відбувся творчий вечір української акторки театру і кіно Ади Роговцевої.

На початку акторка розповіла глядачам, яких зібралось чимало, трішки про себе і полтавський період у своєму житті. Ада Роговцева навчалась у полтавській школі № 10. І за її словами, саме у цій школі вона вирішила, що хоче бути акторкою.

«Я тут вчилась у 5 і 6 класі. І акторкою я стала майже через те, що була у Полтаві, вчилась у цій школі, яка носила ім’я Лялі Убийвовк (нині імені В.Г.Короленка – ред.) Одного разу мені доручили читати уривок з книжки про Лялю Убийвовк. Я вийшла на шкільну сцену, а в залі був тато Лялі Убийвовк. Я читала, хвилювалась, разом із залом плакали над цим уривком. Потім він вийшов на сцену обійняв мене і щось на серці тьохнуло. Отак, мабуть, я і зацікавилась своєю професією, яка супроводжує все моє життя. Отак все почалось», – розповіла Ада Роговцева.

Найяскравіші моменти у житті Ади Роговцевої стались саме у цьому місті. За словами акторки, у Полтаві почав формуватись її характер.

«Жила я на бульварі Пролетарському, 8/10.  На все життя запам’ятала, тому що, мабуть, воно співпало з тим часом, коли я була щаслива. У Києві ми бідували, а тут було все, на базарі все дешево. Тут мені мама вперше в житті пошила пальто. Було стільки радості… І саме тут почався формуватись характер. Мені пошили бавовняну сукню у червоно-білу смужечку. Я тоді була така щаслива, що вийшла у двір, всі діти були в обірваному одязі, а я в такій сукні. Вийшла як королева і наді мною стали сміятись. То я, щоб не виділятись, обірвала на сукні кишеню. Потім я сиділа, плакала і зашивала ту кишеню, щоб мама не бачила. Але тоді я зрозуміла, що виділятись соромно. У мене в Полтаві трапилось стільки уроків, на все життя вистачить. Вони маленькі, не значущі, але для мене були дуже серйозними. Мабуть, у кожного в житті буває щось таке, як зачепить і не відпускає. Оце так в серці зачепила мене в свій час Полтава», – згадала акторка.

Протягом творчого вечору Ада Роговцева разом з донькою Катериною Степанковою та другом сім’ї, бардом Володимиром Маляренко читали вірші Лесі Українки, Сергія Жадана, Дмитра Лазуткіна, Катерини Бабкіної, Романа Ремисала, який зіграв «Редута» у фільмі «Кіборги». Зі сцени лунали вірші про кохання, батьків і бійців на сході країни.

Читайте також: У Полтаві офіційно відкрили поетичний фестиваль MERIDIAN POLTAVA

«MERIDIAN POLTAVA – фестиваль, який стане візитівкою Полтавської області», – Євгеній Холод