Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Повний зал глядачів: Святослав Вакарчук у Полтаві дав концерт у супроводі оркестру (ФОТО, ВІДЕО)

23 травня у Полтаві в палаці дозвілля “Листопад” фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук дав незвичний концерт у супроводі оркестру”Віртуози Києва” та учасників гурту.

Співак представив концертну програму з популярних пісень. Що цікаво, Святослав Вакарчук сам був за роялем. Диригентом виступив клавішник гурту Милош Єлич. 

“Минулого року на День Незалежності виступали на Олімпійському. У нас була окрема маленька сцена де стояв рояль і там виконував кілька пісень. Це мені так сподобалось що я вирішив запропонувати цілий тур”, – розповів про ідею концертів у новому форматі Святослав Вакарчук. 

У Полтаві квитків майже не залишилось, концертний зал “Листопаду” був повен глядачів.  Концерт тривав близько 2 годин. За чей час співак виконав найпопулярніші хіти – «Без Бою», «Обійми», «На Небі», «Мить», «Не Йди», «Без тебе», «911», «Я так хочу…» та інші. Після 1,5-годинної гри на роялі Святослав Вакарчук почав виконувати пісні вже разом з глядачами, подекуди спускаючись до глядацької зали. Шанувальники не відразу відпустили музикантів зі сцени та змусили їх вийти на біс.

Подібні концерти з оркестром, починаючи з квітня, вже відбулись у кількох містах України – Одесі, Херсоні, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Дніпрі, Запоріжжі, Житомирі, Вінниці, Києві, Харкові.

Святослав Вакарчук разом з гуртом «Океан Ельзи» вже виступав у Полтаві у 2017 році. Тоді рок-гурт на стадіоні “Ворскла” – 7 червня концерт відбувся згідно графіку, але з великими труднощами – фронтмен Святослав Вакарчук зірвав голос. Після цього гурт пообіцяв і приїхав до Полтави ще раз вже з безкоштовним концертом 15 вересня.

Фото Ліни Решетник