Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Інавгурація: Сьогодні Володимир Зеленський складе присягу українському народові (наживо)

На офіційну частину інавгурації Володимира Зеленського запрошені всі українські президенти, крім Віктора Януковича. Про це повідомляється у прес-релізі, який є у розпорядженні “Укрінформу”, повідомляє “5 канал”

Інавгурацію призначено на 10:00. Станом на 9:20 завершується підготовка до події, біля Верховної Ради вже зібралися журналісти.

Подію наживо транслює Еспресо.TV.

Трансляція “Прямого”

Трансляція “Радіо Свобода”

 

Так, згідно з програмою, о 10:00 Зеленський братиме участь в Урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди складення присяги Президентом України Українському народові.

З 11:05 до 11:20 у Маріїнському палаці у нього запланована участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних сил України та у церемонії підняття Державного Прапора України.

З 11:20 до 11:50 Президент Зеленський та пані Олена Зеленська вітатимуть глав іноземних делегацій у Маріїнському палаці.

Потім, до 13:30 очільник держави прийматиме глав іноземних делегацій з нагоди вступу на посаду Президента України. А з 14:30 у нього заплановані двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій в Адміністрації Президента України.

Система Orphus