Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство 

Гурт “Антитіла” привезе у Полтаву відомого українського співака (ВІДЕО)

До свого стадіонного туру гурт “Антитіла” запросив відомого українського співака, який представляв Україну на Євробаченні у 2018 році. Тож спеціальним музичним гостем на усіх концертах туру “HELLO” стане MELOVIN.

Про це стало відомо зі сторінки гурту “Антитіла” у Фейсбук.

“Зустрінемось з вами у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі і, звичайно, у Києві. Фінал у Палаці спорту. До зустрічі”, – йдеться у відеозверненні Тараса Тополі і MELOVIN.

«Чому MELOVIN ? Тому що він самостійний, яскравий і безперечно талановитий артист зі своїм характером у музиці і у стилі. У нас багато схожого. Тож не запізнюйтеся на стадіони, і почуйте цього непересічного артиста наживо!», – ділиться соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

«Пропозиція гурту “Антитіла” про співпрацю була неочікуваною для мене, але я, недовго думаючи, дав згоду. Заочно я давно знайомий з Тарасом, стежив за творчістю його колективу і радів з їхніх досягнень. У хлопців дуже чесна музика, це підкуповує. Багато разів чув схвальні висловлювання на мою адресу, він відчутно підтримував мене, коли я представляв Україну на «Євробаченні. Чого я чекаю від туру? Чекаю, що якомога більше музикантів у нашій країні об’єднаються і будуть допомагати один одному. Ми з «Антитілами» зробимо це, вийшовши на одну сцену», – прокоментував MELOVIN.

Нагадаємо, стадіонний тур гурту “Антитіла” охопить 5 міст України: Львів (25 травня), Харків (7 червня), Полтава (15 червня), Одеса (24 серпня), Київ (17 листопада).

Читайте також: До Полтави “Антитіла” привезуть унікальну сцену заввишки з 5-поверховий будинок (ВІДЕО)

Про полтавське коріння, інтерактивну освіту та волонтерство, – Тарас Тополя у Полтаві (ФОТО).