Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Порошенко закликав Прем’єра надати подання на звільнення голови Полтавської ОДА

12 березня під час виступу на форумі “Від ененергоефективності до енергонезалежності” в Києві, Президент України Петро Порошенко заявив, що звільнить голову Полтавської ОДА Валерія Головка.

«Попрошу пана Прем’єр-міністра надати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка і його першого заступника пана Пісоцького. До них виникли серйозні претензії у Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази, і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду », – сказав президент.

Див. з 21:59 хв.

«До них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду», – повідомив Петро Порошенко.

«Це, на мою думку, логічне рішення, яке має стати модельним для подібних випадків. Це новація в українському житті», – наголосив він.

«Останнє слово звичайно за судом, але ми маємо створювати такі умови, щоб будь-які розслідування точно викликали суспільну довіру», – також підкреслив Президент.

Він висловив тверде переконання, що та нетерпимість до корупційних дій, яка нині є у суспільстві, не повинна бути втрачена.

«Це є історичний шанс на зміни, який тепер отримала Україна. І цей шанс точно має бути реалізований. Ми не маємо його змарнувати», – сказав Глава держави.

Див. з 35:40

поширити новину: