Ви тут:
Полтавщина Суспільство Цікавинки 

Співачка родом з Полтави прокоментувала вибір українців на Євробачення

23 лютого відбувся фінал Національного відбору на Євробачення-2019, де за результатом суддівських оцінок та глядацьких голосів перемогла MARUV. Однак цей вибір українців викликав чимало скандалів, оскільки співачки не лише гастролювала у Росії минулого року, у неї заплановані концерти у сусідній державі цієї весни.

Кандидатуру MARUV як представниці від України на Євробаченні ще затвердить Суспільне мовлення. Співачці дали добу на ознайомлення з усіма правила контракту.

Співачка родом з Полтави Валерія Наливайко, яка відома під песвдонімом RIYA, виграла інтернет-версію Євробачення. Вона так прокоментувала вибір українців на нацвідборі.

“Я ставила, що на Євробачення поїде хтось один із двох артистів, найпопулярніших в Україні і Європі, пісні яких однозначні хіти: Maruv або Kazka. Оскільки останні відверто кажучи не витягнули музично, Maruv справилась краще. Це було гостро, відверто, навіть шоковано, “качово” і стильно. Харизматичність і епатажність – Європа таке любить. Maruv у поєднанні з розривним саундом у балансуванні на межі дозволеного не залишиться без уваги, точно”, – прокоментувала RIYA виданню “Твой шанс”.