Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Співачка з Полтави виграла альтернативну версію Євробачення (ВІДЕО)

Валерія Наливайко, яка має сценічний псевдонім RIYA, днями виграла інтернет-версію Євробачення на YouTube North Vision Contest. Позаду вона залишила співаків зі Грузії, Греції, Болгарії та Швеції, що потрапили у першу п’ятірку.

Посісти перше місце їй вдалось завдяки композиції “Полюси”. За оцінками журі Валерія набрала 206 балів, також її не підвело і глядацьке голосування – 186 балів. Відомо, що найвищі оцінки українка отримала від Ірландії, Фінляндії, Казахстану, Мальти, Румунії, Норвегії, Польщі, Угорщини, Іспанії, Нідерландів, Словаччини, Чорногорії, повідомляє stb.ua.

North Vision Contest – пісенний конкурс, який проводиться з 2013 року. Його трансляція проходить на YouTube.

В інтерв’ю СТБ співачка розповіла, що народилась у Полтаві, з 10-річного віку живе у Києві. За освітою – журналіст. У професії вдалось попрацювати понад 4 роки в різних друкованих й інтернет-виданнях. Але згодом робота в офісі з 9-ї до 18-ї, дедлайн, верстки перестало приносити задоволення Валерії. Вона покинула роботу кореспондента і “пішла” в музику – відразу написала стільки пісен, що їх вистачило на альбом, що випустила у 2018 році.

Збирається брати участь у Нацвідборі Євробачення-2019 з піснею “Не схожі”. Пісня є в альбомі «ЕйфоRiya» і доступна на всіх цифрових музичних майданчиках.

Система Orphus