Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Заради ролі Симона Петлюри актору Дмитру Ступці накладали спеціальний грим

7 лютого у широкий прокат виходить український фільм “Крути 1918”, що присвячений 100-річчю бою під Крутами у 1918 році.

Роль  головного отаман військ Української народної республіки Симона Петлюри (який був родом з Полтави) виконує актор Дмитро Ступка. Виданню “Театрально-концертний Київ” розповів, що заради ролі йому накладали спеціальний грим – наклеювали мішки під очі – аби зобразити його старшим. Називає Симона Петлюру патріотом своєї держави.

“Справжній патріот своєї держави, який боровся за свій народ, свою землю, свою націю. Він хотів, щоб Україну знали у всьому світу. І щоб люди розуміли, що Україна – це не Росія. Спочатку я мав грати зовсім іншу роль – офіцера контррозвідки Набоку. Вимальовував її собі, дізнавався більше про героя. А одного дня зателефонував режисер Олексій Шапарєв і сказав: «Будеш грати Петлюру!» Буцімто я на нього схожий. Дивився багато хроніки, говорив про сам образ з режисером. Потім гримери мене робили на 10 років старішим. Для цього було виготовлено спеціальний грим – наклеювали мішки під очима, я був змушений лежати і чекати по 40 хвилин, поки вони застигнуть”, – розповідає Дмитро Ступка.

Читайте також: Про життя Симона Петлюри у Полтаві можна дізнатись можна дізнатись за QR-кодами (ФОТО)

До фільму “Крути 1918” у Києві створили великий мурал