Назвали суперників «Ворскли» по першому підготовчому зборі
Головний футбольний клуб Полтавщини зіграє з представниками чемпіонів Румунії, Узбекистану та Сербії.
Як розповіли у прес-службі «зелено-білих», відкриє рік команда 16-го січня грою з чемпіоном та лідером румунського чемпіонату «Клужем». За три дні, 19-го числа, спаринг проти ще одного румунського колективу – «Університатя» (наразі третя сходинка турнірки).
Читайте також:
23 січня «Ворскла», можливо, зіграє з узбекистанським «Пахтакором», а 27-го із шостою командою Сербії, «Младость», за яку нині виступає колишній ворсклянин Йован Маркоскі.