Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

Відсьогодні для полтавців змінюються тарифи на послуги водопостачання та водовідведення

З 5 грудня для полтавців вводяться в дію тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

Постанови НКРЕКП № 1396 та № 1397 від 13.11.2018 року, де встановлені тарифи КП ПОР “Полтававодоканал”, набрали чинності, інформує прес-служба підприємства.

Насправді, тарифи не збільшуються, а коригуються — за розрахунками «Полтававодоканалу» НКРЕКП змінив лише три чинники, що входять у структуру тарифу – зростання тарифів на електричну енергію в липні 2018 року на 18%, підвищення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1762 грн до 1841 грн та збільшення ставок податків й обов’язкових платежів до бюджету.

Таким чином, полтавці відсьогодні мають сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення за такими тарифами:

Централізоване водопостачання – 9,91 грн (без ПДВ), 11,892 (з ПДВ);
Централізоване водовідведення – 8,64 грн (без ПДВ), 10,368 (з ПДВ);
Послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 10,42 грн (без ПДВ), 12,504 (з ПДВ);
Послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 9,09 грн (без ПДВ), 10,908 (з ПДВ).

Слід зауважити, що споживачам, які користуються пільгами або субсидіями, самостійно робити перерахунок не потрібно — все здійсниться автоматично.

Читайте також: У 2019-му у Полтаві з’явиться 50 нових тролейбусів та електронні квитки, а поки міська влада закликає перевізників виконувати закон.

Нагадаємо, останнє зростання тарифів на послуги водопостачання та водовідведення відбулось 25 січня цього року.

 

Система Orphus