Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Ревізор у Полтаві: яким закладам подарували омріяну відзнаку (ВІДЕО)

15 жовтня на телеканалі “Новий канал” вийшов новий випуск шоу “Ревізор”, де відомий ресторатор Микола Тищенко перевірив кілька закладів харчування і проживання у Полтаві.

Найперше, він завітав у ресторан Fish&Fusion. Він увійшов у сотню кращих закладів харчування в Україні, проте з серпня вже не працює. Миколі Тищенку сподобався інтер’єр залу, обслуговування, але розкритикував кухню, ціни та їжу. За словами, ціни в ресторані європейські але ми знаходимось в Полтаві. Підтвердженням цього стала відсутність людей о 5-й годині вечора п’ятниці – тоді, коли інші заклади переповнені відвідувачами.

Готель “Алея Гранд” ведучому сподобався, перш за все, за чистоту. Тому його працівники і отримали відзнаку “Ревізора”.

У першій галушкові мануфактурі “Комора” Микола Тищенко спробував приготувати власноруч галушки. Ресторатору сподобались зал, ціни, обслуговування та їжа. Цей заклад теж отримав відзнаку програми.

На 91 км траси Київ-Харків ведучий вирішив перевірити кафе “Борщ” на автозаправній станції. Але їм вказав лише на недоліки, які треба виправляти.

Ведуча Олена Філонова проінспектувала експрес-манікюр у торгово-розважальному центрі “Київ”. За результатами інспекції, вона виявила безліч недоліків у роботі міні-салону. Відтак, щоб підкреслили, що в цьому салоні не варто робити манікюр, вона наклеяла наліпку “Небезпечно”.

поширити новину: