Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Опалювальний сезон у Полтаві поки не розпочинатимуть

Питання про початок опалювального сезону першочергово розглянули на сьогоднішній апаратній нараді у Полтавській міській раді. Проте опалення поки що у місті не вмикатимуть.

Оскільки середньодобова температура зовнішнього повітря на території міста Полтава не знижується і за інформацією Українського Гідрометцентру на найближчий тиждень очікується тепла та суха погода, опалення поки не вмикатимуть, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

За інформацією першого заступника начальника управління освіти Ірини Надіної та начальника управління охорони здоров’я Сергія Котова, дошкільні й загальноосвітні навчальні заклади міста, лікувальні установи – до «запуску» тепла готові на 100%. На фінішній – підготовка до запуску тепла у багатоповерхових житлових будинках.

Як тільки середньодобова температура повітря знизиться, усі відповідальні служби готові відреагувати оперативно та пустити тепло в садочки і школи, технікуми, заклади культури, лікарні та амбулаторії, в оселі полтавців.

Як повідомляє синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у Фейсбук, тепла погода в Україні триматиметься ще поточний тиждень. А от 20 жовтня відчуватиметься поступове похолодання – “спочатку похолодає на Заході, далі – у більшості областей”.

Читайте також: У Кременчуці вже розпочали опалювальний сезон

поширити новину: