Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вже розпочали опалювальний сезон

Відповідно до розпорядження  міського голови Віталія Малецького  15 жовтня 2018 року у Кременчуці розпочато опалювальний сезон.
Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, вчора зранку тепло почали подавати до об’єктів соціальної сфери: дитячих садочків, лікарень та шкіл.  На ранок 16 жовтня  теплоносій подано  до всіх дитячих садочків та шкіл за виключенням КНВК №19 та дитячих садочків № 10 та № 32. Це пов’язано із ліквідацією пориву на тепломережі у центральній частині міста. Як тільки проблему буде усунено, опалення буде подано і до цих навчальних закладів. З теплом вже і стаціонари міських лікарень: першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського,   лікарні “Правобережна” ( 2 міська лікарня), лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька”, лікарні відновного лікування ( 5 міська лікарня), міської дитячої лікарні,  міського пологового будинку та лікарні «Придніпровська». Сьогодні планують подати теплоносій до інфекційного відділення  лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».  У лікувальних закладах, що розташовані у житлових будинках,   тепло з’явиться при подачі теплоносія до цих будинків.  
Варто зазначити, що запрацювала і котельня на ІІІ Занасипі, де наразі проводиться  реконструкція системи газовідведення. Першочергові роботи, які дали можливість запустити в роботу котельню і подати теплоносій до об’єктів соціальної сфери мікрорайону, виконано.

 

поширити новину: