Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Олександр Мамай прокоментував рішення депутатів на позачерговій сесії

Сьогодні Олександр Мамай провів прес-конференцію, на якій єдиним діючим міським головою назвав себе, а секретарем — Оксану Деркач.

Він заявив, що не визнає проведення позачергової сесії 14 вересня, коли 28 депутатів проголосували за рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови Полтави Олександра Мамая».

– Якщо хтось чимось не задоволений — звертайтеся до суду. Коли буде зібрано 21 підпис, я на найближчу сесію, яка має відбутися 21 вересня, першим питанням винесу рішення про моє звільнення. Буде 28 голосів – я встану і піду, судитися ні з ким не буду. Бо міський голова має співпрацювати з депутатами, а якщо я не матиму підтримки — то про яку співпрацю можна говорити, – сказав Мамай.

Також він зазначив, що відсьогодні вестиме перемовини з головами усіх фракцій у міській раді.

Олександр Мамай також продемонстрував журналістам печатку, яку, як заявляли раніше, викрали.

– Ніхто печатку не викрадав, вона у мене. Усі управління міста також працюють у штатному режимі, збоїв у їхній роботі немає. Я заявляю, що не буду йти на лікарняний чи у відпустку, я постійно на роботі, завтра у мене прийом громадян.

Підтримати Олександра Мамая приїхав голова Соціалістичної партії України Ілля Кива.

– Я полтавець. Тому, я хочу, щоб місто, в якому я народився жив у спокої і у порядку. Вакханалії і хаосу ніхто не допустить. Тому я сьогодні тут, – наголосив Кива.

Нагадаємо, що сьогодні у Полтавській ОДА представили секретаря міської ради