Ви тут:
Суспільство 

На Полтавщині виявили 3 автомобілі з підробленими номерами

Працівники експертної служби при територіальних сервісних центрах МВС під час дослідження транспортних засобів, виявили три автомобілі з підробкою номерних позначень агрегатних частин.

Так до територіального сервісного центру МВС, що у  Полтаві, для зняття з обліку звернувся громадянин, який розпоряджався автомобілем SMART MC 01 2000 року випуску на підставі довіреності. У ході дослідження старшим судовим експертом було встановлено, що номерне позначення кузова піддавалося зміні не в умовах заводу-виробника, шляхом видалення первинного номерного позначення та вварюванням фрагменту номерної деталі в місце, не передбачене заводом.

Про це повыдомила прес-секретар  РСЦ МВС в Полтавській Вікторія Трощак

У тому ж територіальному сервіному центрі не отримав позитивного висновку судового експерта власник КамАЗ 43101 1989 року випуску, оскільки номерне позначення двигуна піддавалося зміні шляхом перевстановлення таблички з номерним позначенням двигуна.

Супроводжуючі документи та автомобілі направлені до Полтавського районного відділу поліції ПВП ГУНП в Полтавській області.

А в цей час додалося роботи у співробітників Кобеляцького РВ ГУНП в Полтавській області.

MERSEDES-BENZ 1120L 1997 року випуску був доставлений з оглядового майданчика територіального сервісного центру МВС, що в селі Бутенки з ознаками підробки номерного позначення двигуна.

Від початку року у територіальних сервісних центрах МВС в Полтавській області було            виявлено 98 транспортних засобів, номери агрегатів яких були змінені чи підроблені.

Загалом у липні 2018 року виявили 20 таких автомобілів. Це на 7 більше, у порівнянні з липнем минулого року.