Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

#День Нацполіції України: як у Полтаві два роки тому з’явилися патрульні (ФОТО)

Щорічно 4 липня в Україні відзначають День Національної поліції.

Свято було встановлено «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначалося щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Перші екіпажі новостворених правоохоронних органів на вулиці Полтави вийшли у березні 2016 року.

Набір до патрульної поліції у місті розпочався 23 вересня 2015 року. Того дня вже за першу годину було подано 525 анкет. Головними вимогами для кандидатів на перемогу у конкурсі був вік від 21 до 35 років, водійське посвідчення не нижче категорії “В”, без судимостей та вільне володіння українською мовою.

Днем народження патрульної поліції обласного центру Полтавщини вважається 5 березня 2016 року, коли після урочистостей, порядок на вулицях міста почали охороняти 245 поліціянтів.

Нагадаємо, що учора, з нагоди професійного свята, полтавських правоохоронців нагородили відзнаками та вручили сертифікати на квартири (ФОТО)

Читайте також: у Полтаві відбулася виставка техніки та зброї правоохоронців (ФОТО)

Вітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня Національної поліції України

   

Система Orphus