Ви тут:
Суспільство Україна 

Бойко, Вілкул і Тимошенко пропустили 90% голосувань Ради в липні, – КВУ

Юрій Бойко, Олександр Вілкул та Юлія Тимошенко фактично не голосували в липні. Вони пропустили понад 90% голосувань Ради за місяць.

Всього в липні було проведено 12 пленарних засідань, під час яких відбулося 326 голосувань. Про це повідомляють у “Комітеті виборців України”.

Співголови «Опозиційного блоку» Юрій Бойко та Олександр Вілкул взяли участь лише в 10% та 5% голосувань відповідно. Обидва політики проігнорували рейтингове голосування щодо розляду питання про оновлення Центральної виборчої комісії.

Низькі показники голосувань також в Юлії Тимошенко. Голова фракції ВО «Батьківщина» взяла участь у 8% голосувань. Серед іншого Юлія Тимошенко не брала участі в голосуванні щодо оновлення ЦВК.

Лідери РПЛ Олег Ляшко та Народного Фронту Максим Бурбак взяли участь в 40% та 54% голосувань відповідно. Лідер РПЛ проголосував “за” питання щодо оновлення ЦВК, голова НФ утримався.

Найвищі показники голосувань в Олега Березюка (68%) та Артура Герасимова (94%). Обидва політики проголосували «за» розгляд питання щодо членів ЦВК.

Окремі лідери фракцій не голосували, хоч і були офіційно зареєстровані на засіданнях Ради. Так, Юрій Бойко був письмово зареєстрований на всіх 12 засіданнях Ради, Олександр Вілкул – 6, Юлія Тимошенко – 11, Максим Бурбак – 12, Олег Березюк – 11, Артур Герасимов – 10.

Всього в липні було прийнято 14 Постанов Верховної Ради. Серед них Постанова про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві та Звернення Верховної Ради до інституцій Європейського Союзу щодо поглиблення співробітництва між Україною та ЄС.

Система Orphus