Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До Меморіалу Солдатської Слави та могил героїв АТО у Полтаві поклали квіти (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у Полтаві, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави поклали квіти.

Покладання квітів відбулося і до могил героїв антитерористичної операції на сході України на Алеї Героїв на центральному кладовищі Полтави.

Полтавці, ветерани, керівництво області та міста, духовенство, громадськість, молодь та школярі прийшли, аби відати шану полеглим бійцям та схилити голови у скорботі за тими, хто залишився на полях бою та пішов у вічність у післявоєнні роки.

Поклали квіти до Меморіалу і військові, які нині захищають кордон нашої держави у зоні АТО.

Люди прийшли з квітами, з червоними маками на грудях, тримали у руках державні Прапори та фото рідних і близьких фронтовиків.

Пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання та дали військовий салют. 

У Головному управлінні Національної поліції Полтавщини повідомили, що наразі весь особовий склад поліції працює у посиленому варіанті несення служби і має достатньо сил і засобів, щоб масові заходи 9 травня в регіоні пройшли безпечно.

Щодоби близько 600 поліцейських заступають на патрулювання населених пунктів області, щоб не допустити правопорушень, провокацій та будь-якого конфлікту чи протистояння між громадянами.

У разі використання антиукраїнської символіки, чи проголошення антиукраїнських заяв, поліція діє швидко та адекватно, в межах діючого законодавства. У разі необхідності поліція готова надати  допомогу та захистити від протиправних посягань за номером «102».

Нагадаємо, що учора у Шумейковому урочищі на Полтавщині вшанували полеглих у Другій світовій війні.