Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

Що потрібно для звернення до проектного відділу «Полтавагазу» (ВІДЕО)

Що потрібно для звернення до проектного відділу «Полтавагазу» (ВІДЕО)

У проектному відділі ПАТ «Полтавагаз» працюють спеціалісти різних направленостей та кваліфікацій, що виконують проектні роботи під ключ. Їхнє основне завдання — проектування систем газопостачання комунально-побутових об’єктів та газифікація житлових будинків.

Коли заснований проектний відділ?

«Полтавагаз» заснований у 1957 році. Уже наприкінці 60-х років при ньому працювала група проектувальників. Вона була маленькою, підпорядковувалася відділу капітального будівництва. А з 2003 року проектний відділ виділили окремо.

Хто найчастіше стає замовником у проектному відділі?

Відділ працює як з населенням, так і з підприємствами та бюджетними структурами. Наприклад, часто замовляють реконструкцію вузлів обліку природного газу на підприємствах, газифікацію теплогенераторних шкіл, лікарень, магазинів, газопостачання багатоповерхових будинків.

Останнім часом, розповідає керівник відділу Олена Марченко, велика кількість замовлень надійшла у зв’язку з потребою на модемний зв’язок до вузлів обліку природного газу для передачі даних (показників) дистанційно, без потреби заходити в приміщення теплогенераторних, де встановлені вузли обліку.

Проектний відділ виконує замовлення в основному для населення, яке проживає у Полтаві та Полтавському районі. Але, якщо замовник бажає одержати проект на газифікацію об’єкта, який знаходиться за межами території Полтавського району – виїжджають туди.

Який алгоритм для замовника, якщо він хоче звернутися до проектного відділу для виконання проектних робіт?

Спочатку замовник має звернутися в «Єдине вікно» (вул. Сінна, 38а каб. 8), замовити там відповідні технічні умови (на газифікацію житлового будинку, на заміну газового обладнання і т.п.). Після їх одержання він звертається до проектного відділу.

Інженери виїздять на локацію, роблять заміри, виконують роботи. Потім у відділі замовнику видають рахунок за проектні роботи, які замовник оплачує. Інженер виготовляє проектну документацію та погоджує її з іншими службами підприємства.

Якщо мова йде про бюджетну організацію, то технічні умови замовляються у виробничо-технічному відділі «Полтавагазу» (вул. Козака, 2а). Замовник приходить до проектного відділу з технічними умовами, з листом-заявою, у залежності від виду робіт. Укладається договір на виконання проектно-кошторисної документації і починається робота для інженерів проектного відділу.

Якщо замовником є підприємство або приватний підприємець, то тут договором передбачена 100%-ва передплата за проектну роботу.

У відділі видають проектно-кошторисну документацію уже з узгодженням інших служб «Полтавагазу» або, якщо це вузли обліку, то з «Полтавастандартметрологією».

Якщо це газопровід, який проектують, прокладається на території міста, то дана документація узгоджується зі службами міста, і замовнику видають уже погоджену документацію, спрощуючи процес для замовника.

Прес-служба «Полтавагазу»


Перейти до вмісту