Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні у Миргороді попрощаються із заслуженим журналістом України

Сьогодні у Миргороді попрощаються із заслуженим журналістом України

image001-1

7 лютого відійшов у вічність заслужений журналіст України Леонард Ніколаєнко. Миргородська міська рада, виконавчий комітет, члени спілки журналістів України висловлюють щирі співчуття рідним.

Леонард Гнатович до останніх днів життя писав, не втрачаючи свого особливого почерку. Попри безкінечні перебудови та реорганізації, у громадсько-політичному житті журналіст Леонард Ніколаєнко дорожив професійною гідністю. На його рахунку – більше тисячі гостросюжетних публікацій, статей про відомих особистостей та простих трудівників.

Його публікації друкували всеукраїнські, обласні та місцеві часописи. Журналіста цінували за вміння знаходити спільну мову з людьми.

Член Національної спілки журналістів України з 1966 року, удостоєний почесного звання “Заслужений журналіст України”, Почесної відзнаки Миргородської міської ради  “За особистий внесок у розвиток міста”, Леонард Ніколаєнко майже 20 років працював власним кореспондентом “Зорі Полтавщини”, був кореспондентом газети “Миргород – наш дім”. Колеги між собою називали його лицарем золотого пера. Серце журналіста зупинилося на 87-у році життя.

Світла пам’ять нашому земляку і вічний спокій!

Прощання з Леонардом Ніколаєнком відбудеться сьогодні о 14.00 за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя,127/1.

Перейти до вмісту