Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Згадати все: «Танок на майдані Конґо» заспіває у Полтаві хіти за 20 років

Згадати все: «Танок на майдані Конґо» заспіває у Полтаві хіти за 20 років

tnmk-dzherelo-kievvlast-com-ua

23 грудня о 20:00 в концерт-холлі «Villa Крокоділа» відбудеться концерт харківського гурту «ТНМК». У ювілейному шоу гурт продемонструє всі хіти за 20 років творчості.

Гурт «ТНМК» утворився у Харкові 1989-го року. Склад групи за роки існування майже не змінювався. Найвідомішими представниками гурту є

Олег «Фагот» Михайлюта (вокал, аранжування) та Олександр «Фоззі» Сидоренко (вокал, тексти).

Перша назва гурту — «Новые дома» — походить від назви мікрорайону Харкова, де жили всі учасники гурту. Коли ж музиканти стали проживати у різних районах, то назву змінили.

ТНМК стали переможцями фестивалю «Червона Рута-97» (кращий танцювальний проект і кращий шлягер фестивалю), двічі отримувала Золоте перо Жар-Птиці від фестивалю «Таврійські Ігри» в номінації «Краща Альтернативна Група». Під час проведення «Євро-2012» гурт грав у фан-зонах 9-ти міст учасників.

«Конґівці» брали участь в більш ніж 100 фестивалях в Україні, Канаді, Франції, Німеччині, Польщі, Угорщині, Росії. Учасники гурту записали більше 20 дуетів з артистами з різних країн — Apollo 440 (Велика Британія), Mgzavrebi (Грузія), Міхей (Росія), Софія Ротару, Ніна Матвієнко та інші відомі виконавці. У 2015 році гурт випустив живий альбом та фільм-концерт «Симфо хіп-хоп» (https://www.youtube.com/watch?v=4HkRn5GdlGI).

fahot-i-fozzi-dzherelo-aleksandr-kravchenko

Зараз гурт у своєму репертуарі має більше сотні пісень та дванадцять альбомів. Всі тексти написані учасниками групи.

— Ми підготували велику програму, це ж ювілейний концерт. У нас за ці роки назбиралося тьма пісень, і коли ми з Фозом сиділи на репетиції, і він зачитував список того, що ми зобов’язані заграти, то нарахували 30 з чимось треків, починаючи від «Зроби мені Хіп-Хоп» 96-го року і закінчуючи «Небокраєм» 2016 року, — зазначає лідер гурту Фагот у інтерв’ю для «Громадського радіо» (https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/u-kozhnomu-z-nas-zhyve-malenkyy-yanukovych-fozzi-z-tanok-na-maydani-kongo).

Що: концерт гурту «ТНМК», присвячений 20 рокам творчості.

Де: концерт-холл «Villa Крокоділа» (Першотравневий проспект, 20б).

Коли: 23 грудня о 20:00.

Ювілейні концерти містами України стануть логічним завершенням 20-річної творчості гурту «ТНМК». Проте музиканти і далі створюватимуть якісну музику та завойовуватимуть серця слухачів.

Вікторія Калюжна

Система Orphus