Ви тут:
Відео Головне Культура Полтавщина Суспільство Точка зору 

Валерій Головко розповів про долю Кадетського корпусу у Полтаві

Сьогодні, у рамках фестивалю Vorskla-Rock’n’Ball, що проходить у Полтаві, голова облдержадміністрації Валерій Головко у парку “Перемога” поспілкувався з громадськістю. Запитань до очільника області було чимало, серед них і питання стосовно подальшої долі будівлі колишнього Полтавського Кадетського корпусу.

“Сьогодні є бачення Полтавської ОДА, є підтримка депутатського корпусу обласної ради. Я написав лист на ім’я міського голови Полтави з проханням передати на баланс області Кадетський корпус для реалізації тих проектів, які планувалися. Наразі я наполегливо, поступово працюю з єдиною людиною, яка має бажання відродити Кадетський корпус – Костянтином Жеваго. Зараз складна ситуація склалася у його бізнесі, тому він відтермінував деякі речі, але робота з реконструкції і його бажання відновити корпус не закінчилися”, – розповів Головко.

Він наголосив, що у вересні до Полтави приїде проектна група, яка запропонує остаточне бачення потенційного інвестора щодо реконструкції будівлі Кадетського корпусу.

“Ми сьогодні не стоїмо на місці. Але простого рішення цього питання немає”, – зазначив Валерій Головко.

Нагадаємо, учора у Полтаві стартували змагання з футболу Vorskla-Rock’n’Ball, у яких Валерій Головко теж брав участь

Система Orphus Поделиться на fb