Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві сьогодні пройшла безкоштовна пішохідна екскурсія центром

Близько 70 полтавців відвідали безкоштовну пішохідну екскурсію історичною частиною міста «Полтава- духовна столиця України».

Під час екскурсії відвідувачі пройшли маршрутом від Корпусного парку до Білої Альтанки. Оглянули визначні архітектурні пам’ятки міста, такі як пам’ятник Марусі Чурай, Івану Котляревському та Миколі Гоголю, ознайомитися з національними традиціями, дізналися історичні відомості про видатних полтавців, почули легенди та міфи.

«Цим заходом ми розпочинаємо серію безкоштовних екскурсій містом в рамках акції «Україна єдина. Пізнай свій рідний край». Для її проведення запросили учасників конкурсу фахівців туристичної галузі «Туристична гостинність Полтавщини». На конкурс подали заявки 6 осіб. Сьогодні їх прослухають на маршруті», – сказала начальник управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Оніщук.

За словами організаторів  – це не останній захід. Подібні екскурсії Департамент інфраструктури та туризму ОДА планує проводити щомісяця. Тематика їх буде різною: літературна, космічна про Петлюру, будинки міста Полтави. У вересні ж таких заходів буде два, так як в цьому місяці відзначають Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. У п’ятницю, 27 вересня, полтавців запрошують на пішу екскурсію «Тарас Шевченко на землі Івана Котляревського».

Нагадаємо, минулого місяця  50 полтавців пройшли найдовшим екскурсійним маршрутом Полтави.

Фото Анни Чапали.

Перейти до вмісту