Ви тут:

У Полтавській облраді “Стратегію розвитку Полтавської області до 2020” обговорили з молоддю

14 серпня заступник голови Полтавської облради Володимир Микійчук та керуюча справами виконавчого апарату Полтавської обласної ради Ірина Дудка за участі заступника директора – начальника управління планування та прогнозування соціально-економічного розвитку Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олени Шишкової, фахівців виконавчого апарату обласної ради провели засідання “круглого столу” за темою: “Стратегія розвитку Полтавської області до 2020 року очима молоді”.

Захід проходить за сприяння проекту “Молодіжна Стратегія Розвитку областей Центрально-Східної України”, який реалізує Фундація Менеджерських Ініціатив (Польща) у партнерській співпраці з Полтавською, Харківською та Дніпропетровською обласними радами.

Метою проекту є розробка юнаками і дівчатами “Молодіжної Стратегії Розвитку Області”, а також організаційне зміцнення потенціалу українських Молодіжних Рад та Парламентів, студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій.

15 представників названих структур, які переважно репрезентували ВНЗ краю, доповідали власні профільні напрацювання, що будуть покладені в основу своєрідної субстратегії до основної стратегії розвитку Полтавщини – як її бачить полтавська молодь.

 

Довідково про Стратегію:

У контексті великих можливостей, які появляються перед Україною в сфері отримання значних ресурсів на допомогу в розвитку і модернізації, суттєва частина з них буде направлена до органів місцевого самоврядування. Крім ефективності управ-ління і прозорості процедур, надзвичайно вагомим є елемент створення Стратегій роз-витку, які є виявленням прагнень влади і мешканців та визначенням пріоритетів розви-тку регіону в довгостроковій перспективі.

Такий документ (візіонерський, інноваційний, розроблений партиципаційним чином, із врахуванням голосу громади) є необхідною передумовою для отримання міжнародної допомоги. Він дає гарантії, що допомога надійде до тих органів самовря-дування, що розуміють майбутнє, усвідомлюють нові перспективи розвитку, гаранту-ють ефективне використання підтримки, розвивають економічний, суспільний і грома-дянський капітал громади.

Завданням Стратегії є визначення ключових елементів інвестування в інфра-структуру, моніторинг активності регіональної влади у сфері підтримки економічного розвитку і створення робочих місць, підвищення стандартів обслуговування мешкан-ців та виконання ролі координатора співпраці важливих для розвитку області галузей (вузів, бізнесу, громадських організацій, закладів культури тощо).

Полтавська обласна рада

Перейти до вмісту