Ви тут:

На понад 40 тис. грн з проданих на аукціоні в Полтаві картин закуплять бронежилети (ФОТО,ВІДЕО)

На Полтавщині провели мистецький аукціон. Картини, надані благодійно місцевими художниками, пустили з молотка для благої справи.

Результат – приємно порадував присутніх. Із 78 робіт купили більшу половину – за це отримали понад 40 тис. грн. Гроші підуть на закупівлю бронежилетів для полтавців, які воюють на сході. Як зазначив архиєпископ Полтавський і Крменчуцький Федір, який є в числі організаторів благодійного заходу, така потреба нині назріла, бо формуються нові батальйони людей.

Владика Федір сподівається, що цей захід приверне увагу багатьох  до проблеми України, закличе людей гуртуватися та не бути байдужими. На його думку, нині всі, хто живе в Україні, мають, як один, стати спільним фронтом на підтримку  боротьби за нашу свободу і незалежність.

Картини, які не купили на аукціоні в Полтаві, будуть і далі продовжувати експонувати та продавати в Художньому музеї ім. Ярошенка.  За інформацією директора музею Ольги Курчакової до них додаватимуться й інші полотна – надати їх благодійно охочих вистачає.

Так що, у тих, хто не встиг доєднатися до благої справи заради збереження життя земляків на сході, ще є можливість це зробити.

Сам же аукціон привабливий ще й тим тим, що роботи на торги виставляють  дуже дешево – удвічі, а  то й у 5-ть разів за меншою ціною, ніж вона є насправді.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ІЗ ЗАХОДУ ТУТ

Перейти до вмісту