Ви тут:

22 липня планують провести сесію Полтавської міськради

Сорок третю сесію Полтавської міської ради шостого скликання планують скликати 22 липня о 10-й годині у залі засідань Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 36). Відповідне розпорядження з’явилось на сайті Полтавської міськради.

 На розгляд винесуть такі питання:

 1. Про зміни в складі Полтавської міської ради шостого скликання.
 2. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік.
 3. Про затвердження істотних умов договорів.
 4. Про передачу містобудівної документації.
 5. Про затвердження проектів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м.Полтава і надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 6. Про надання згоди на розміщення ТП-10/0,4кВ №471, КТП-10/0,4кВ, кабельної лінії КЛ-10кВ та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в районі вулиць Академіка Гришка, Марії Башкірцевої.
 7. Про надання згоди на розміщення кабельної лінії КЛ-0,4кВ та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вул.Маршала Бірюзова.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою                 щодо впорядкування існуючого землекористування по пров.Перспективному,12.
 9. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Половки,60б.
 10. Про надання згоди на подальше розміщення об’єктів та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 1. Про надання згоди на розміщення Мечеті по вул.Сінній,20а.
 2. Про надання згоди на завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по бульв.Боровиковського,2/2.
 3. Про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по бульв.Боровиковського,4.
 4. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.
 5. Про розгляд клопотань щодо продажу земельних ділянок.
 6. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міста гуртожитку за адресою: вул. Київське шосе, 58.
 7. Про прийняття квартир до комунальної власності міста.
 8. Про передачу з балансу на баланс комунального майна.
 9. Про затвердження розпорядження міського голови.
 10. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2014 рік.
 11. Про внесення змін до міської програми «Безпечне житло» на              2012-2016 роки.

14.                       Про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Ватутіна,36а.

15.                       Про електрифікацію комплексної забудови території, обмеженої вулицями Кучеренка, Дундича, Єлизавети Милорадович та Степовою.

16.                       Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування існуючого землеволодіння по вул.Пушкіна,88а.

17.                       Про надання згоди на розміщення існуючих гаражів та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров.Керамічному,37-Г.

18.                       Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Великотирнівській,9а.

19.                       Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

20.                       Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.

21.                       Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками.

22.                       Про затвердження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

23.                       Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки садівничого товариства «Калина» та його членів, вул.Староруслянська,22.

Перейти до вмісту