Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Ольга Сумська у Гадячі зібрала аншлаг (ФОТО)

5 листопада у Гадячі в концертному залі “Дружба” відбулась вистава “Майстер і Маргарита” за однойменним твором Михайла Булгакова.

Головну роль Маргарити зіграла народна артистка України Ольга Сумська. “Гадяцький вісник” на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє, що актриса на виставі зібрала аншлаг.

“ГадячNews” про виставу пише так:

“Взагалі «Майстер і Маргарита» не особливо охоче піддається постановці. Не так то це просто – внести досить великий твір в рамки вистави. Головний режисер театру на «Південно-Заході» Валерій Белякович не побоявся здійснити постановку Михайла Булгакова. Незвично, оригінально, блискуче. Такі емоції переповнювали глядачів, коли на сцені розігрувалося містичне дійство. Вдало продумані режисером мізансцени, безліч танців, розкішні костюми, майстерність художника по світлу і блискуча гра акторів зробили неможливе: найвідоміший роман Булгакова нарешті ожив на сцені. Причому театральна версія виявилася не менш вражаючою і чарівною, ніж сам оригінал. За допомогою постановки і гри акторів, глядачі ніби перенеслися в стару Москву 1930-х років, з усіма її подробицями конкретного побуту, атмосферою, барвами і навіть запахом”.