Полтавщина Суспільство

У Полтаві на дитячому турнірі з футболу визначились фіналісти

На дитячому турнірі на призи почесного президента футбольного клубу «Ворскла» Костянтина Жеваго сьогодні день напівфінальних зустрічей. У першому матчі ігрового дня зійшлися київський «Арсенал» і «Маріуполь».

Основний час закінчився 1:1, тому глядачі, яких, до речі, зібралося на трибунах стадіону «Динамо» доволі немало, стали свідками серії післяматчевих 11-метрових. Тут фортуна в компанії з майстерністю посміхнулася маріупольським хлопцям (3:2 – пен.), повідомляє прес-служба ФК “Ворскла”.

У другій півфінальній парі зустрілися «Ворскла» з «Кременем». У першому таймі полтавці діяли на контратаках, та зуміли піти на перерву перемагаючи 1:0. Після перепочинку 12-річні ворскляни вже повністю контролювали хід гри, та забили ще три м’ячі, і святкували перемогу 4:0, а разом із нею й вихід до фіналу турніру.