Ви тут:
Відео Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві розповіли як захистити сімейні права завдяки системі безоплатної правової допомоги (ВІДЕО)

Сьогодні, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександр Черчатий розповів як захистити сімейні права завдяки системі безоплатної правової допомоги.

Директор центру повідомив про правові можливості системи та про особливості звернень громадян з сімейних питань.

“З січня цього року така категорія як діти та жертви домашнього насилля отримали право на безоплатну вторинну допомогу, тобто представлення їх інтересів у судах та складання процесуальних документів. Найчастіше ж мешканці області звертаються до фахівців місцевий центрів та бюро правової допомоги з питань розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділу майна подружжя, визнання фактів народження чи смерті на тимчасово окупованих територіях”, – розповів Олександр Черчатий.

На безкоштовну первинну правову допомогу маю право всі громадяни. Вторинна правова допомога безкоштовно надається лише певним категоріям населення.

Начальник Карлівського бюро правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Ночовний розповів з яких сімейних питань звертаються громадяни до їхнього бюро та навів приклади успішного захисту сімейних прав.

Начальник відділу представництва Другого полтавського місцевого центру безоплатної вторинної допомоги Ірина Сидоренко, на прикладі історії клієнта, розповіла про захист його інтересів.

Також під час прес-конференції клієнти системи БПД розповіли, на прикладі власних життєвих ситуацій, як можна захистити свої права і що для цього потрібно робити.

“Цілодобово працює єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги, за яким громадяни можуть отримати консультації: 0 800 231 103. Дзвінок, з усіх операторів зв’язку, безкоштовний”, – наголосив Олександр Черчатий.