Ви тут:
Відео Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

Полтавців закликають долучитись до голосування щодо назви аеропорту “Полтава” (ВІДЕО)

Полтавців закликають долучитись до голосування щодо назви аеропорту “Полтава” (ВІДЕО)

Мешканців Полтавщини запрошують взяти участь у голосуванні за майбутню назву аеропорту «Полтава». Сьогодні, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, закликали до голосування голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко та представники ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка» Віталій Гліжинський та Олександра Скиба.

Активна громадська думка та громадська позиція повинна бути врахованою при визначенні назви аеропорту Полтава. Саме тому, ми вирішили співпрацювати з ГО “Всеукраїнське громадське об’єднання “Інститут «Республіка”. Завдяки публічній консультації (опитуванню) ми зможемо дізнатись думку полтавців. А полтавці, в свою чергу, долучитись до рішення влади”, – зазначив Олександр Біленький.


В опитуванні пропонують п’ять варіантів-діячів на честь якого має бути названий аеропорт: Миколи Гоголя, Івана Котляревського, Івана Мазепи, Симона Петлюри, Григорія Сковороди.

“Як на мене, то аеропорт повинен нести назву людини, яка символізує Полтавську область”, – додав Анатолій Ханко.

Олександра Скиба зазначила, що потрібно враховувати, що цей аеропорт має статус”Міжнародного”, тому й назва “прізвище діяча”, повинна бути відома й закордоном.

“Дуже приємно, що наш проект Публічних Консультацій стартує саме у Полтаві. Нам було цікаво й незвично, те що обласна рада виявила ініціативу співпрацювати з нами”, – наголосила Олександра Скиба.

Голосування триватиме до 31 березня.

Проголосувати можна за посиланням vdmk.org/3011 або відправивши СМС з текстом: “3011 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-117-00-35.

Система Orphus