Ви тут:

Угода із користувачем

1. Ласкаво просимо на сайт poltavanews.com.ua (далі – сервіс) Використовуючи сервіс, Ви погоджуєтеся з усіма умовами цієї Угоди. Послуги poltavanews.com.ua ОКІА «Новини Полтавщини» є безкоштовними для всіх користувачів.

2. Ви заявляєте, що прочитали і згодні дотримуватися основних принципів угоди poltavanews.com.ua.

3. Ці послуги (включаючи тексти, фотографії, графіку, відео- і аудіо контент) охороняються авторським правом як колективна робота або компіляція законами про авторське право в Україні. Усі окремі статті, зміст та інші елементи, що входять до складу сервісу, також захищені авторським правом. Ви повинні дотримуватися всіх законів про інформацію стосовно авторського права.

4.Ви не можете копіювати, відтворювати, поширювати, публікувати, вводити в базу даних, демонструвати, виконувати, змінювати, створювати похідні роботи, передавати або будь-яким чином використовувати будь-яку частину інформації poltavanews.com.ua без посилання на джерело.
poltavanews.com.ua вимагає, щоб користувачі поважали наші авторські права. Ми у свою чергу поважаємо авторські права наших партнерів та колег. Якщо Ви вважаєте, що Ваш авторський матеріал був відтворений на сайті без вашої згоди/посилання, що є порушенням авторських прав, Ви можете повідомити нам про це на електронну адресу . Будь-яка особиста інформація, яку Ви надаєте з вашої електронної пошти, буде використовуватися тільки для цілей, пов’язаних з електронною поштою.

5. Ви несете відповідальність за всі заяви або матеріали, розміщені під вашим профілем, включаючи відповідальність за шкоду, заподіяну такими заявами. Ви не маєте права передавати, продавати або іншим чином відступитися від зобов’язання за цією Угодою.

6. Ви згодні звільнити poltavanews.com.ua від усіх збитків та витрат, включаючи судові збори, в результаті будь-якого порушення цієї Угоди. Ми залишаємо за собою право захищатися від будь-яких претензій.

7. Дана послуга надається “як є”. Ми не гарантуємо, що ця послуга буде безперебійною або безпомилковою. Можуть бути затримки, пропуски, перерви в роботі і неточності у новинах, інформації або інших матеріалах, доступних через poltavanews.com.ua. Ми не несемо відповідальності за зміст інших послуг, які можуть бути пов’язані з цим сервісом. Ми не даємо жодних гарантій щодо даної послуги або будь-якої інформації/товарів, які рекламуються або продаються через цей сервіс. Ми не робимо ніяких заяв, не підтверджуємо точності, повноти, своєчасності і надійності будь-яких порад, думок, заяв чи інших матеріалів. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки або упущення у цьому сервісі. Хоча ми маємо намір запобігти розповсюдженню вірусів або небезпечних кодів на цьому сервісі, ми не гарантуємо, що послуга, яка може бути завантажена з сайту, не містить руйнівних властивостей. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, пов’язані з цим.

8. poltavanews.com.ua ОКІА «Новини Полтавщини» і його співробітники не несуть відповідальності за випадкові, опосередковані, непрямі збитки, які будь-яким чином пов’язані з послугами, які надаються агентством. Будь-який позов проти нас має бути обмежений до суми, сплаченої вами, якщо така є, за використання цієї послуги.

9. Ця Угода може бути розірвана будь-якою стороною з будь-якої причини у будь-який час. Розділи 3 (три), 6 (шість),9 (дев’ять) цієї Угоди, залишаються в силі після такого розірвання.

10. Ця Угода регулюється законами України. Продовжуючи використовувати poltavanews.com.ua, Ви погоджуєтеся з умовами даної Угоди.

Leave a Comment

Перейти до вмісту