Ви тут:

Полтава: ми виходимо з соціальних мереж на вулицю

28 жовтня цього року я звернувся до полтавських користувачів соціальної мережі Facebook з пропозицією гуртуватися і працювати разом задля розвитку Полтави.

На стіні регіональної групи «Полтавщина (Україна) – Poltava region (Ukraine)» я написав наступне: «Вибори пройшли. Давайте гуртуватися і працювати разом (у Фейсбуці та поза його межами), принаймні, задля розвитку Полтави. У кого які будуть думки?»

Моє звернення було сприйнято схвально і піддано активному обговоренню серед полтавських «фейсбукерів». У результаті обговорення мені було запропоновано знайти місце для зустрічі і запропонувати час. Я створив відповідне оголошення https://www.facebook.com/events/373786276118723/ Приміщення для місця зустрічі допоміг знайти і домовитися Дмитро Геращенко.

І от зустріч відбулася. Відбулася вона 31 жовтня у малій залі шахово-шашкового клубу. Несподіваними для всіх учасників гостями стали голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук і відомий політолог Андрій Окара. Як виявилося пізніше, голову ОДА запросила прийти безпосередня учасниця нашого зібрання Вікторія Родичева, а політолога – інший учасник Сергій Халецький. Обидва гостя брали участь в обговоренні ряду питань. Також до нас завітали представники місцевого громадського телебачення «Poltavske.TV», які зробили і оприлюднили репортаж про наше зібрання.

Відеорепортаж: Громадський клуб: http://www.youtube.com/watch?v=FAKM6bT2A4w

Серед питань порядку денного обговорювалися: можливість допомоги полтавським військовим, які перебувають зараз в зоні АТО, проблеми міста (зокрема, у сфері ЖКГ), майбутні вибори до органів місцевого самоврядування, а також звернення до депутатів Полтавської міськради щодо позбавлення російського співака Йосипа Кобзона звання «почесний громадянин Полтави».

Наші наступні зустрічі будуть проходити у форматі клубу дієвих, ініціативних і патріотичних полтавців – без лідера (на кожну майбутню окрему зустріч буде обиратися координатор, або координатори – в залежності від кількості питань, які будуть розглядатися одночасно). Рішення про якісь спільні дії будуть прийматися колегіально (а ті, хто голосуватиме «проти» в тих чи інших питаннях матиме право не брати участі в реалізації проголосованих ініціатив).

Запрошую полтавців приєднуватися до нашої ініціативи «Ми виходимо з соціальних мереж на вулицю». Виходимо, бо не можемо далі залишатися байдужими до проблем міста, які оточують нас щодня. Долучайтеся!

Ми просто взяли і вийшли з Фейсбуку!..
Далі буде…

P.S. Анонси про наші наступні зустрічі будуть публікуватися у цьому блозі, а також у групах:

– в мережі Facebook: http://www.facebook.com/groups/poltavaregion/

– в мережі Одноклассники: http://www.ok.ru/nashapoltava

Читайте також