Ви тут:

Конфлікт інтересів та Полтавська міська рада

Аналіз рішень Полтавської міської ради, яка відбулася 15 вересня 2017 року, показав наявність кількох конфліктів інтересів. Конфлікт інтересів знайдено у депутатів міської ради А. Соколова, А. Матковського, В. Корчаки, Г. Сахна та І. Климко, відповідно і міського голови О. Мамая.

Найчастішим на даній сесії є надання права або зміна рішення про передання приміщень в суборенду. Ряд рішень передбачає зміну суборендаря комунального майна, яке передано у оренду ГО «Розвиток українського міста». Кілька змін суборенди стосуються приміщення кінотеатру «Колос» у Полтаві.  По суті відбулася звичайна зміна суборендаря. Засновником ГО «Розвиток українського міста» є депутат міської ради А. Соколов. Даного депутата стосувалося і питання продовження оренди ділянки на 5 років для ТОВ «Полтавська торгово-фінансова компанія».

Рішенням «Про затвердження розпоряджень міського голови» затверджено розпорядження про продовження терміну дії договорів оренди для ПП «Полтавське Бюро Технічної Інвентаризації «Інвентаризатор» (депутат міської ради В. Корчака).

Для ПП «Центр» (депутат Г. Сахно) погоджено поліпшення орендованого майна комунального майна та змінено призначення приміщення під роздрібну торгівлю продовольчими товарами, крім товарів підакцизної групи, з одночасним наданням дозволу на здачу приміщення в суборенду. Відбулося узгодження передачі комунального майна в суборенду.

ТОВ «ПОЛТАВА РЕАЛ ЕСТЕЙТ ГРУП» (І. Климко) отримало проекту розподілу території з метою визначення меж земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного будинку з прибудинковою територією та земельних часток для обслуговування нежитлових приміщень.

Цікавим є рішення щодо фінансування висвітлення діяльності Полтавської міської ради. Компанія ІРТ депутата А. Матковського отримала додаткове фінансування у розмірі 56 тисяч гривень. Але з рішення вилучено Філію НТУ «Лтава», частину виділених коштів на яку перерозподілено між іншими компаніями. Також у списку з’явився ФОП “Кушнір Ю.С.”.

Читайте також